Oferta - fryzjerstwo

Strzyżenie i stylizacja

Doskonałe cięcie odzwierciedla spojrzenie na świat szlachetnego fryzjerstwa. Stworzona w ten sposób stylizacja jest nie tylko modna ale także funkcjonalna, trwała oraz łatwa i wygodna w codziennym odtwarzaniu.

Keratynowe prostowanie włosów

To zabieg którego celem jest odbudowa struktury włosów , ich intensywne odżywienie i wygładzenie. Keratyna aplikowana na włosy w trakcie zabiegu to naturalny budulec włosów, odpowiedzialny za ich kondycje i zdrowy wygląd. Terapia keratynowa jest alternatywą dla prostownicy czy sztucznych, chemicznych preparatów prostujących.

Zabiegi pielęgnacyjne

BY FAMA REBULID 2.0

REBULID 2.0 pierwsza linia do odbudowy zróżnicowanych ciężarów molekularnych z inteligentną keratyną, by przywrócić włosom ich naturalną strukturę. Odbudowuje włókno włosa wewnątrz i na zewnątrz by włosy były zdrowe, silne i błyszczące.

LAKME k.THERAPY REPAIR CONCENTRATE

To gama specjalistycznych preparatów do włosów suchych i bardzo suchych. Do podstawowych składników i czynników aktywnych należą: woda lodowcowa z Zermatt o właściwościach oczyszczających, łagodzących i wspomagających naturalną ochronę skóry oraz aqua oil complex – kompleksowy preparat łączący właściwości odżywcze olejków Babassu i Macadamia oraz zapewniający długotrwałe nawilżenie dzięki substancji o nazwie Hydromanil.

Koloryzacja

BY FAMA – jedna z najbardziej cenionych marek, tworząca nieustannie nowe trendy. Włoska ekskluzywna marka oferująca produkty o najwyższej jakości.

LUMINITY od Professional by Fama – piękno i blask w najdelikatniejszej koloryzacji bez amoniaku.

LUMINESCINA naturalny opatentowany czynnik aktywny zamieniający (niewidoczne) promieniowanie UV w widoczne światło i tym samym zwiększający blask włosów. Chroni włosy i kolor przed stresem fotooksydacyjnym ograniczając produkcję wolnych rodników.

RE-TEXTURE COMPLEX pokrywa całą powierzchnię koloryzowanych włosów delikatną i odporną warstwą ochronną sprawiając, że ich struktura staje się miękka i gładka, na długo zachowując intensywność koloru.

LAKME – farby nie zawierają związków PPD oraz chronią włos przed promieniowaniem UVA i UVB. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w środkach do rozjaśniania i tonowania k.blonde rozszerzają ten wachlarz odcieni o możliwość uzyskania pięknego zimnego blondu.