O nas

SALONY URODY kubiak & przybyla znajdujące się na ul. Aleksandra Puszkina 38a w Luboniu to miejsce wyjątkowe. Klienci odwiedzający nas mogą być pewni, że zostaną poddani zabiegom na najwyższym poziomie oraz będą mieli dostęp do szerokiego wachlarza usług. Nasze Salony oferują kompleksowy zakres usług fryzjerskich , kosmetycznych oraz zabiegów z dziedziny kosmetologii.

Stałym klientom dziękujemy za zaufanie jakim nas darzycie. Naszym celem jest stale wychodzić naprzód oczekiwaniom klientów oraz doskonalić się ku większemu ich zadowoleniu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych Salonów i skorzystania z bogatej oferty usług w miłej i sympatycznej atmosferze.

ANNA KUBIAK
ANNA KUBIAK

FRYZJER STYLISTA

Moja przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła się w 1997r. W moim salonie ze szczególnym, indywidualnym podejściem staram się poprawić wizerunek kobiet, mężczyzn i dzieci. Kierując się zasadą barw, odpowiednio dobieram kolor, formę cięcia do rodzaju twarzy oraz indywidualnego stylu. Kreuje fryzury, które dają pełne poczucie wolności i własnego niepowtarzalnego stylu zachowującswobodny charakter włosów z możliwością szybkiej zmiany stylizacji.

DOROTA PRZYBYŁA
DOROTA PRZYBYŁA

KOSMETOLOG

Pracę jako kosmetyczka rozpoczęłam w 1998r. przez lata zdobywałam wiedzę i praktykę w renomowanych gabinetach. Dzięki rzetelności oraz wytrwałej pracy zdobyłam liczne grono usatysfakcjonowanych klientów. Już od początku swojej działalności kładę zdecydowany nacisk na jakość świadczonych usług oraz miłą i fachową obsługę. Od lat praca kosmetologa niezmiennie pozostaje moją pasją, dlatego też śledzę najnowsze trendy. Dzięki temu jakość świadczonych usług stale pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Ponadto cały czas biorę udział w specjalistycznych szkoleniach przez co poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii.

fb-beauty

fb-galeria